Gaminame sūpynes, hamakus, aksesuarus ir žaislus, interjero detales iš antrinių žaliavų. Dalinamės informacija kaip pasigaminti patiems (DIY), kad skatintume atsakingą vartojimą, perdirbimą ir gamtos tausojimą. 30 proc.pajamų automatiškai skiriama “Sengirės” fondui, kurie rūpinasi Lietuvos miškų išsaugojimu ir Sengirių atkūrimu. Na, o panaudoti geros būklės mūsų daiktai keliauja į Happimess labdaros iniciatyvos rankas, kurie globoja ir rūpinasi sergančiais ir nepasiturinčiais vaikais, taip pradžiugindami savo globojamus vaikus.

Eglė Šeikienė

Eglė Šeikienė – „va ir va kaip“ idėjos pradininkė ir puoselėtoja. Esu 4 vaikučių mama. Be galo myliu savo vaikus ir mus supančią gamtą. Mėgstu įvairius rankdarbius o labiausiai siūti. Ieškodama savęs atradau kad mano gyvenime svarbiausia MEILĖ, PASITIKĖJIMAS SAVIMI, PAPRASTUMAS, HARMONIJA ir LAIMĖS jausmas – galimybė suteikti LAIMĘ kitiems. Tad kurdama sūpynes, hamakus ir kitus aksesuarus aš realizuoju save, suteikiu džiaugsmo savo ir kitiems vaikams, o darydama tai iš antrinių žaliavų ne tik pati tausoju mylimą gamtą, bet ir skatinu kitus prisidėti prie gamtos tausojimo. Tad „va ir va kaip“ veikla yra mano meilė, laimė, pasitikėjimas savimi ir harmonija.

Kostas Brazdauskis

Kostas Brazdauskis – mano tėtis, mano vaikų bočius, puikus medienos meistras. Nuo jaunystės jis dirbo su medžiu, tad išėjęs į pensiją dar daugiau laiko skiria savo mylimai veiklai. Jis padeda įgyvendinti visas mano idėjas, kas tik įmanoma padaryti iš medienos. Kaip ir man, tėčiui itin svarbu gamtos tausojimas, tad visiems savo darbams naudoja tik per amžius prikauptas medienos atsargas, likučius po statybų, neskubėdamas pirkti naujų medienos medžiagų.